Atypický nábytek z kvalitního materiálu přesně na míru - www.lestol.cz

Zakázková výroba

Zaměřujeme se na výrobu atypického nábytku, který předpokládá individuální přístup od návrhu až po konečnou realizaci. Používáme soudobé technologie výroby, které jsou nutné pro práci moderními materiály - od formátování dílců na přesné formátovací pile, strojní olepení hran ABS různých druhů až po strojní spojování nábytku.

 

Použití kvalitních materiálů při výrobě a přesnost zpracování nám dovoluje zaručit našim zákazníkům dlouhodobou garanci funkčnosti a spolehlivosti námi vyrobeného zakázkového nábytku.

Zakládáme si na poskytnutí maximálního servisu. Jakoukoli zakázku dodáme na klíč (tzn. včetně konzultace, zaměření, návrhu v 3D provedení, výroby, dopravy a montáže). Spolu s našimi produkty dodáváme také kuchyňské spotřebiče od renovovaných výrobců a ostatní zákazníkem požadované příslušenství (drátěný program, výsuvné koše, dřezy, osvětlení apod.)
Nábytkové sestavy jsou vyráběny přímo na míru na základě originálního 3D grafického návrhu,zaměření, konzultace a výběr materiálů probíhá přímo u zákazníka s možností okamžité úpravy navrhovaného projektu. Součástí zakázky je zaměření projektantem , zpracování instalačních výkresů (elektro, voda, obklady apod.),výroba ,doprava a následná montáž.

 

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
TOPlist TOPlist